Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

79 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
966 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.525 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.058 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.333 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Choroszcz
рото брана Bomet рото брана Bomet
2
Контактирајте го продавачот
9.220 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
943 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
реверзибилен плуг Bomet LEO U603 реверзибилен плуг Bomet LEO U603
2
Контактирајте го продавачот
4.196 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.952 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
1.143 € Без ДДВ
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.429 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
4.524 € Без ДДВ
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.452 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo
3
Контактирајте го продавачот
1.769 € PLN 8.200 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.15 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
410 € PLN 1.900 PLN
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
790 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
1.519 € PLN 7.040 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
7.617 € PLN 35.300 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
5.869 € PLN 27.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
1.951 € PLN 9.040 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
460 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.021 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
2.000 € PLN 9.270 PLN
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
4.747 € PLN 22.000 PLN
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се