Филтри -

Машини за обработка на почвата Berti од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Berti од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото брана Berti giove l230 рото брана Berti giove l230 рото брана Berti giove l230
3
Контактирајте го продавачот
10.505 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.490 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
рото брана Berti saturno l140 рото брана Berti saturno l140 рото брана Berti saturno l140
3
Контактирајте го продавачот
6.936 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана Berti saturno l205 рото брана Berti saturno l205 рото брана Berti saturno l205
3
Контактирајте го продавачот
7.964 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана Berti ecf l200 рото брана Berti ecf l200 рото брана Berti ecf l200
3
Контактирајте го продавачот
31.312 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.85 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се