Филтри -

Машини за обработка на почвата Belotserkovmash од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Belotserkovmash од Украина: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Belotserkovmash Уда 3,8 диск брана Belotserkovmash Уда 3,8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 03/2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.826 € UAH 113.900 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
5.241 € UAH 211.200 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
друга фреза Belotserkovmash Диско-чизельный агрегат ДИЧ-3,1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.650 € UAH 550.000 UAH
Друга фреза
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
17.120 € UAH 690.000 UAH
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 10 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
нови подривач Belotserkovmash Глубокорыхлитель ГР-1,8/2,5/3,4/4,3/4,5/5,4 от БЕЛ
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.598 € UAH 145.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 45 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
нови мулчер за трактор Belotserkovmash Мульчирователь ПН-2,0/4,0 от БЕЛОЦЕРКОВМАЗ нови мулчер за трактор Belotserkovmash Мульчирователь ПН-2,0/4,0 от БЕЛОЦЕРКОВМАЗ нови мулчер за трактор Belotserkovmash Мульчирователь ПН-2,0/4,0 от БЕЛОЦЕРКОВМАЗ
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.722 € UAH 150.000 UAH
Мулчер за трактор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
нови мулчер за трактор Belotserkovmash ПН-2,4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.079 € UAH 245.000 UAH
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Белая Церковь
нови диск брана Belotserkovmash ДАГ-4,0/6,0
1
Контактирајте го продавачот
19.850 € UAH 800.000 UAH
Диск брана
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
8.685 € UAH 350.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 3 мм Капацитет 8.3 ха/час Потребна сила на трактор 82 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Біла Церква
нови култиватор Belotserkovmash Культиватор прицепной КП-8,4 от БЕЛОЦЕРКОВМАЗ нови култиватор Belotserkovmash Культиватор прицепной КП-8,4 от БЕЛОЦЕРКОВМАЗ
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.570 € UAH 990.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 4 мм Капацитет 6.7 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
2.233 € UAH 90.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
2.233 € UAH 90.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Фарбоване
нови култиватор Belotserkovmash КН-3,8 нови култиватор Belotserkovmash КН-3,8 нови култиватор Belotserkovmash КН-3,8
3
Контактирајте го продавачот
3.449 € UAH 139.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Капацитет 2.24 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Біла Церква
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се