Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор Bednar SWIFTER SE 10000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.2 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
16.742 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Zvenyhorodka
подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.760 €
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 40.800 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
25.990 € UAH 1.050.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вергуны
нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi
3
Контактирајте го продавачот
66.670 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се