Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar од Молдавија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar SWIFTER SE 1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови подривач Bednar Terraland DO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови подривач Bednar FENIX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Предпосевной культиватор компактор Bednar SWIFTER SO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови диск брана Bednar Дисковый лущильник BEDNAR SWIFTERDISC XO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се