Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar од Германија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.989 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
мулчер за трактор Bednar Bednar MZ 6000 мулчер за трактор Bednar Bednar MZ 6000 мулчер за трактор Bednar Bednar MZ 6000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
82.950 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
82.950 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
82.950 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
38.450 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
82.950 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
32.050 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kölleda
Контактирајте го продавачот
69.999 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kölleda
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
пружинеста фреза Bednar PE1200 пружинеста фреза Bednar PE1200 пружинеста фреза Bednar PE1200
3
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
42.740 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
36.450 €
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
43.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се