Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 80 м
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
45.990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
47.530 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
45.989 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
пружинеста фреза Bednar PE1200 пружинеста фреза Bednar PE1200 пружинеста фреза Bednar PE1200
3
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Романија, Şos. Bucureşti-Târgovişte, Nr. 174 D, Dn 1A, Mogoşoaia, Jud. Ilfov
Контактирајте го продавачот
69.722 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
29.989 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се