Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar од Данска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 80 м
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
47.530 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
69.777 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се