Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Данска, Dk-8382 Hinnerup
нови култиватор Bednar SWIFTER SE 10000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.2 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
50.325 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 80 м
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
16.742 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
45.990 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
47.530 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar SWIFTER SE 1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови подривач Bednar Terraland DO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови подривач Bednar FENIX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Предпосевной культиватор компактор Bednar SWIFTER SO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови диск брана Bednar Дисковый лущильник BEDNAR SWIFTERDISC XO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
Контактирајте го продавачот
45.989 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач Bednar TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.760 €
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 40.810 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
47.488 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
25.990 € UAH 1.050.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вергуны
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се