Филтри -

Машини за обработка на почвата Becker

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Becker

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
190 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mariënheem
слама култиватор Becker SAATBEETKOMBINATION 3,8M PRIVATVK 0664/6272587 слама култиватор Becker SAATBEETKOMBINATION 3,8M PRIVATVK 0664/6272587
2
Контактирајте го продавачот
980 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се