Филтри -

Машини за обработка на почвата Baselier

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Baselier

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
косилка-таруп Baselier 4LKHS310 косилка-таруп Baselier 4LKHS310 косилка-таруп Baselier 4LKHS310
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
рото фреза Baselier HFD8FKV730
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се