Филтри -

Машини за обработка на почвата BZGT

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата BZGT: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пружинеста фреза BZGT 15 зубовая гидрофицированная тяжелая "ПОБЕДА&qu
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Кокшетау
нови пружинеста фреза BZGT 25 зубовая гидрофицированная тяжелая  "ПОБЕДА&qu
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 320 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Кокшетау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се