Филтри -

Машини за обработка на почвата BRIX од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата BRIX од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
плуг BRIX Frontpacker B28/80FH плуг BRIX Frontpacker B28/80FH плуг BRIX Frontpacker B28/80FH
3
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Подривач
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Земјоделски валјак
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.15 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
диск брана BRIX Stein-Gigant-AX диск брана BRIX Stein-Gigant-AX
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Подривач
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се