Филтри -

Машини за обработка на почвата BRIX од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата BRIX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор BRIX zünslerschreck zls 30 култиватор BRIX zünslerschreck zls 30
2
Контактирајте го продавачот
6.150 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
пружинеста фреза BRIX Strohstriegel STR 600 H пружинеста фреза BRIX Strohstriegel STR 600 H пружинеста фреза BRIX Strohstriegel STR 600 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Pragsdorf
диск брана BRIX Front -Scheibenwalze Twinn 300 диск брана BRIX Front -Scheibenwalze Twinn 300
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
6.150 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
плуг BRIX titan t 120.44x17 ste
1
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.350 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 415 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.639 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
2.350 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
слама култиватор BRIX HKL 300/6 Hydr.-STE -83 + RPW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
11.679 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
диск брана BRIX Stein-Gigant-AX диск брана BRIX Stein-Gigant-AX
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Albersdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се