Филтри -

Машини за обработка на почвата BRIX

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата BRIX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.15 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
диск брана BRIX Stein-Gigant-AX диск брана BRIX Stein-Gigant-AX
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
599 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Königslutter
диск брана BRIX Front -Scheibenwalze Twinn 300 диск брана BRIX Front -Scheibenwalze Twinn 300 диск брана BRIX Front -Scheibenwalze Twinn 300
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
подривач BRIX Rambo 900 подривач BRIX Rambo 900 подривач BRIX Rambo 900
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се