Филтри -

Машини за обработка на почвата BREMER од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата BREMER: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
5.555 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Gyhum-Nartum
култиватор BREMER Flügelschar-Grubber култиватор BREMER Flügelschar-Grubber култиватор BREMER Flügelschar-Grubber
3
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се