Филтри -

Машини за обработка на почвата BOS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата BOS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 1989 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vinkel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се