Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET од Украина

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Машини за обработка на почвата BOMET од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
1.500 US$ EUR ≈ 1.371 €
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.120 €
Слама култиватор
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.577 €
Плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
6.100 US$ EUR ≈ 5.577 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
9.500 US$ EUR ≈ 8.686 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
1.120 US$ EUR ≈ 1.024 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
1.600 US$ EUR ≈ 1.463 €
Вадач на компир
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
607,50 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
3.800 US$ EUR ≈ 3.474 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
1.300 US$ EUR ≈ 1.189 €
Рото брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 22 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Украина, Горники
нови диск брана BOMET дискова борона
1
Контактирајте го продавачот
607,50 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
BOMET
15 ч.
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
385,50 € UAH 16.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Горники
диск брана BOMET дисковая борона диск брана BOMET дисковая борона диск брана BOMET дисковая борона
3
Контактирајте го продавачот
700,90 € UAH 30.000 UAH
Диск брана
Година 01/2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
245,30 € UAH 10.500 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
408,90 € UAH 17.500 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
453,30 € UAH 19.400 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
280,40 € UAH 12.000 UAH
Култиватор
Потребна сила на трактор 20 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
806,10 € UAH 34.500 UAH
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
245,30 € UAH 10.500 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
383,20 € UAH 16.400 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
261,70 € UAH 11.200 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се