Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата BOMET од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.850 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
4.360 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.887 € RON 48.500 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 143 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
8.562 € RON 42.000 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 143 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
6.523 € RON 32.000 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
4.994 € RON 24.500 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.975 € RON 19.500 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Контактирајте го продавачот
3.771 € RON 18.500 RON
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, com Fundeni, sat Hanu Conachi
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се