Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET од Полска

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

57 огласа: Машини за обработка на почвата BOMET од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.558 € PLN 6.950 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
1.586 € PLN 7.074 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, ZDANY
Контактирајте го продавачот
717,40 € PLN 3.200 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
605,30 € PLN 2.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
5.381 € PLN 24.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
941,60 € PLN 4.200 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
10.730 € PLN 47.850 PLN
Рото брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 122 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
6.098 € PLN 27.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
нови реверзибилен плуг BOMET U063/1 нови реверзибилен плуг BOMET U063/1 нови реверзибилен плуг BOMET U063/1
3
Контактирајте го продавачот
4.885 € PLN 21.790 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Spytkowice
Контактирајте го продавачот
2.961 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
508,90 € PLN 2.270 PLN
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
2.063 € PLN 9.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
Контактирајте го продавачот
2.589 € PLN 11.550 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 62 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
2.309 € PLN 10.300 PLN
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
7.185 € PLN 32.050 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 82 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
961,80 € PLN 4.290 PLN
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
нови вадач на компир BOMET Norma P475
1
Контактирајте го продавачот
426 € PLN 1.900 PLN
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
2.959 € PLN 13.200 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
1.345 € PLN 6.000 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
8.228 € PLN 36.700 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
5.044 € PLN 22.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
829,50 € PLN 3.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
918 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
683 €
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
рото фреза BOMET Virgo рото фреза BOMET Virgo рото фреза BOMET Virgo
3
Контактирајте го продавачот
1.643 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се