Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата BOMET од Германија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.099 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.450 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Neuhardenberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.999 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
6.650 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.750 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 41 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.299 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
5.950 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.599 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.199 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 41 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Neuhardenberg
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.15 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
6.250 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Германија, Neuhardenberg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се