Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET од Европа

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Машини за обработка на почвата BOMET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
788,60 € PLN 3.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
914 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
463 €
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
575,40 € PLN 2.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
682 € PLN 3.200 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
1.573 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m
3
Контактирајте го продавачот
1.403 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.594 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
553 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.956 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.754 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.849 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.996 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
13.871 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.615 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Choroszcz
рото фреза BOMET U540 рото фреза BOMET U540 рото фреза BOMET U540
3
Контактирајте го продавачот
1.499 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.956 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.401 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
реверзибилен плуг BOMET LEO U603 реверзибилен плуг BOMET LEO U603
2
Контактирајте го продавачот
3.656 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
рото брана BOMET рото брана BOMET
2
Контактирајте го продавачот
8.344 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
702 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
нови рото фреза BOMET  Bodenfräße U540/6
1
Контактирајте го продавачот
3.466 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
6.831 € PLN 32.050 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 82 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
895,10 € PLN 4.200 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
9.804 € PLN 46.000 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се