Филтри -

Машини за обработка на почвата BOMET

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

90 огласа: Машини за обработка на почвата BOMET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
788,60 € PLN 3.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
914 €
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
463 €
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.500 US$ EUR ≈ 1.371 €
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
1.600 US$ EUR ≈ 1.463 €
Вадач на компир
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.577 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.686 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.120 €
Слама култиватор
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.577 €
Плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
3.800 US$ EUR ≈ 3.474 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина
диск брана BOMET дисковая борона диск брана BOMET дисковая борона диск брана BOMET дисковая борона
3
Контактирајте го продавачот
700,90 € UAH 30.000 UAH
Диск брана
Година 01/2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
1.120 US$ EUR ≈ 1.024 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
607,50 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 22 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
1.300 US$ EUR ≈ 1.189 €
Рото брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
385,50 € UAH 16.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Горники
нови диск брана BOMET дискова борона
1
Контактирајте го продавачот
607,50 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
245,30 € UAH 10.500 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Горники
Контактирајте го продавачот
575,40 € PLN 2.700 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
682 € PLN 3.200 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
1.573 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m рото фреза BOMET Rotavator Virgo 1,4m BODENFRÄSSE 1,4m
3
Контактирајте го продавачот
1.403 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се