Филтри -

Машини за обработка на почвата BEDNAR од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата BEDNAR од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 10.2 м
Украина, Великі Бережці
Контактирајте го продавачот
16.742 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за подготовка на почвата за сеидба BEDNAR Swifter SO 6000 F машина за подготовка на почвата за сеидба BEDNAR Swifter SO 6000 F
2
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.760 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан подривач BEDNAR TERRALAND TN 4000 M7R 7 стійок 4 м, гарний стан
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.530 €
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Мурафа
диск брана BEDNAR XO7500 диск брана BEDNAR XO7500 диск брана BEDNAR XO7500
3
Контактирајте го продавачот
73.340 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, смт Чабани
нови подривач BEDNAR FERTI CART FC3500 нови подривач BEDNAR FERTI CART FC3500 нови подривач BEDNAR FERTI CART FC3500
3
Контактирајте го продавачот
43.400 € Без ДДВ
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
нови диск брана BEDNAR Atlas AO 6000 Profi нови диск брана BEDNAR Atlas AO 6000 Profi нови диск брана BEDNAR Atlas AO 6000 Profi
3
Контактирајте го продавачот
66.670 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се