Филтри -

Машини за обработка на почвата BEDNAR од Молдавија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата BEDNAR од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач BEDNAR Terraland DO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови машина за подготовка на почвата за сеидба BEDNAR SWIFTER SE 1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови подривач BEDNAR FENIX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови машина за подготовка на почвата за сеидба BEDNAR Предпосевной культиватор компактор Bednar SWIFTER SO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
нови диск брана BEDNAR Дисковый лущильник BEDNAR SWIFTERDISC XO
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Stăuceni
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се