Филтри -

Машини за обработка на почвата BEDNAR од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за обработка на почвата BEDNAR од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnewalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.621 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.621 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.126 €
Друга фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.840 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.953 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
85.984 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се