Филтри -

Машини за обработка на почвата BEDNAR од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за обработка на почвата BEDNAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnewalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
65.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.621 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.621 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Словачка, Teplý Vrch
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Şos. Bucureşti-Târgovişte, Nr. 174 D, Dn 1A, Mogoşoaia, Jud. Ilfov
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Контактирајте го продавачот
15.126 €
Друга фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
24.840 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.953 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
85.984 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.220 € PLN 71.900 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се