Филтри -

Машини за обработка на почвата BBG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата BBG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се