Филтри -

Машини за обработка на почвата BASELIER

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата BASELIER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
рото фреза BASELIER HFD8FKV730
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
2.647 € PLN 11.810 PLN
Косилка-таруп
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се