Филтри -

Машини за обработка на почвата Awemak од Полска

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Машини за обработка на почвата Awemak од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пружинеста фреза Awemak  Herse étrille Thor BC AWEMAK нови пружинеста фреза Awemak  Herse étrille Thor BC AWEMAK нови пружинеста фреза Awemak  Herse étrille Thor BC AWEMAK
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза Awemak Thor BC ravėjimo akėčios нови пружинеста фреза Awemak Thor BC ravėjimo akėčios нови пружинеста фреза Awemak Thor BC ravėjimo akėčios
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.650 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 15 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
5.050 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Disc cultivator ASTRA ATB30 нови диск брана Awemak Disc cultivator ASTRA ATB30
2
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се