Филтри -

Машини за обработка на почвата Awemak

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Awemak: 71 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови плуг Awemak ŁĄKOWY MAK 50 PL2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 100 м
Полска, Jedwabne
нови земјоделски валјак Awemak  Rodillo de cultivo de Awemak
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови земјоделски валјак Awemak Wał przedsiewny / Rodillo de pre-siembra
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
нови реверзибилен плуг Awemak PŁUG OBROTOWY REVO 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
нови диск брана Awemak Pielnik rzędowy hydraulicznie składany 3M, brona chwastownik / C нови диск брана Awemak Pielnik rzędowy hydraulicznie składany 3M, brona chwastownik / C нови диск брана Awemak Pielnik rzędowy hydraulicznie składany 3M, brona chwastownik / C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови плуг Awemak Ramzes / Arado
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
нови подривач Awemak  MAMUT GB/ Tiefenlockerer Mamut 3 m/Subsoiler Mam нови подривач Awemak  MAMUT GB/ Tiefenlockerer Mamut 3 m/Subsoiler Mam нови подривач Awemak  MAMUT GB/ Tiefenlockerer Mamut 3 m/Subsoiler Mam
3
Контактирајте го продавачот
8.223 € PLN 38.000 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.960 € PLN 18.300 PLN
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови диск брана Awemak BTW 11 δισκοβόλο για αμπελώνες και οπωρώνες BTW 11 нови диск брана Awemak BTW 11 δισκοβόλο για αμπελώνες και οπωρώνες BTW 11
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.840 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 12 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
10.850 € PLN 50.140 PLN
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.973 € PLN 27.600 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
6.122 € PLN 28.290 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
13.690 € PLN 63.250 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 35 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
40.900 € PLN 189.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се