Филтри -

Машини за обработка на почвата Awemak

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Машини за обработка на почвата Awemak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50 нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50 нови диск брана Awemak Stubble disc harrow ARES BTHX50
3
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
10.050 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25 нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25 нови култиватор Awemak Cultivation and seeding BRUTUS AUS 25
3
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Front disc harrow OZYRYS BTF25 нови диск брана Awemak Front disc harrow OZYRYS BTF25
2
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови култиватор Awemak PAZUR AGR42
1
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
нови диск брана Awemak Disc cultivator ASTRA ATB30 нови диск брана Awemak Disc cultivator ASTRA ATB30
2
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
5.050 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Przedbórz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се