Филтри -

Машини за обработка на почвата Avr од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Avr од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middenmeer
вадач на компир Avr Ecoridger / speedridger вадач на компир Avr Ecoridger / speedridger
2
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вадач на компир
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Biervliet
косилка-таруп Avr Rafale 4 x 75 Loofklapper косилка-таруп Avr Rafale 4 x 75 Loofklapper косилка-таруп Avr Rafale 4 x 75 Loofklapper
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
нови рото фреза Avr multivator нови рото фреза Avr multivator
2
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Krabbendijke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се