Филтри -

Машини за обработка на почвата Avr од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Avr: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Рото брана
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се