Филтри -

Машини за обработка на почвата Avers-Agro од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата Avers-Agro од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м нови рото брана Avers-Agro Скребница бороны ротационной 9м
3
Контактирајте го продавачот
1.647 € UAH 68.170 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Капацитет 13.6 ха/час Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.022 € UAH 290.700 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Rotary harrow Green Star Aero 10 Euro
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Капацитет 25.1 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс Работна брзина 25 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10.05 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
3.360 € UAH 139.100 UAH
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се