Филтри -

Машини за обработка на почвата Avers-Agro

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

156 огласа: Машини за обработка на почвата Avers-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
8.492 € UAH 360.900 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.967 € UAH 338.600 UAH
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
21.530 € UAH 915.100 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
нови слама култиватор Avers-Agro Verti-till турбокультиватор Green Wave 2,6 м нови слама култиватор Avers-Agro Verti-till турбокультиватор Green Wave 2,6 м
2
Контактирајте го продавачот
15.280 € UAH 649.300 UAH
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
31.830 € UAH 1.353.000 UAH
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 21 м
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Ротационная штригельная борона Green Star Aero 11.3 Euro
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 11.3 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
36.380 € UAH 1.546.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 400 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 24 м
Украина, м.Дніпро
нови диск брана Avers-Agro нови диск брана Avers-Agro
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
69.600 € UAH 2.958.000 UAH
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 11.7 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
15.540 € UAH 660.600 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.060 € UAH 555.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.551 € UAH 363.400 UAH
Рото брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
496,20 € UAH 21.090 UAH
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
934,10 € UAH 39.700 UAH
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 17.28 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.967 € UAH 338.600 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.064 € UAH 385.200 UAH
Подривач
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Дніпро
нови запчеста фреза Avers-Agro Гребенка шлейфовая 8 секций ширина 1м нови запчеста фреза Avers-Agro Гребенка шлейфовая 8 секций ширина 1м нови запчеста фреза Avers-Agro Гребенка шлейфовая 8 секций ширина 1м
3
Контактирајте го продавачот
384,20 € UAH 16.330 UAH
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.541 € UAH 320.500 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 88 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
4.859 € UAH 206.500 UAH
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами нови рото брана Avers-Agro Борона ротационная Green Star 4,2м со сменными зубами
2
Контактирајте го продавачот
6.026 € UAH 256.100 UAH
Рото брана
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.386 € UAH 313.900 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 12.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
19.820 € UAH 842.400 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.275 € UAH 266.700 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 7 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се