Филтри -

Машини за обработка на почвата Armatrac

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Armatrac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
5.780 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iași
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се