Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Украина

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

66 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
28.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros 6001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Amazone Catros 6001 460мм 2007 диск брана Amazone Catros 6001 460мм 2007 диск брана Amazone Catros 6001 460мм 2007
3
Контактирајте го продавачот
22.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
5.693 € UAH 230.000 UAH
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Староселье
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
22.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
нови реверзибилен плуг Amazone Cayros нови реверзибилен плуг Amazone Cayros
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови реверзибилен плуг Amazone Hektor нови реверзибилен плуг Amazone Hektor
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови слама култиватор Amazone Ceus нови слама култиватор Amazone Ceus
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се