Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Полска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
21.310 € PLN 92.000 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.678 € PLN 20.200 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се