Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Германија

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

124 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
култиватор Amazone Cobra 6000-2TX
1
Контактирајте го продавачот
93.250 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
рото брана Amazone Hacke Autarker Frontta
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
рото брана Amazone KE 3002-150 рото брана Amazone KE 3002-150
2
Контактирајте го продавачот
16.541 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bornheim-Roisdorf
реверзибилен плуг Amazone Cayros XMS 950 реверзибилен плуг Amazone Cayros XMS 950 реверзибилен плуг Amazone Cayros XMS 950
3
Контактирајте го продавачот
32.600 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
диск брана Amazone Catros+ 5003-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Amazone Cayros XMS 950
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
34.272 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Diez
диск брана Amazone Catros 3003
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rommerskirchen
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Oldesloe
нови реверзибилен плуг Amazone Catros XL 6003-2 нови реверзибилен плуг Amazone Catros XL 6003-2 нови реверзибилен плуг Amazone Catros XL 6003-2
3
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
35.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Wegberg
диск брана Amazone Catros+ 5002-2 Scheibe диск брана Amazone Catros+ 5002-2 Scheibe
2
Контактирајте го продавачот
44.732 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Diez
култиватор Amazone Cenius 3003 култиватор Amazone Cenius 3003 култиватор Amazone Cenius 3003
3
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bornheim-Roisdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rommerskirchen
диск брана Amazone CATROS+ 6002-2 GREENDRILL
1
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
култиватор Amazone CENIUS 3003 SUPER
1
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се