Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Европа

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Levanger
Контактирајте го продавачот
26.380 € PLN 122.000 PLN
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Łobżenica
Контактирајте го продавачот
18.542 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Walsrode
нови земјоделски валјак Amazone AW 15400 нови земјоделски валјак Amazone AW 15400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана Amazone Catros 5501-T диск брана Amazone Catros 5501-T диск брана Amazone Catros 5501-T
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Širvintos
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
реверзибилен плуг Amazone CAYROS XS 5-1050
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
реверзибилен плуг Amazone CAYROS XS 5-1050
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
реверзибилен плуг Amazone HEKTOR 7-1000 S
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.867 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
42.842 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
18.487 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Liebenwalde
реверзибилен плуг Amazone cayron 200 5 schar vario
1
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Германија, De-46325 Borken
Контактирајте го продавачот
аукција 777,80 € DKK 5.800 DKK
Мулчер за трактор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
6.600 €
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
култиватор Amazone Terraflex 3000 култиватор Amazone Terraflex 3000 култиватор Amazone Terraflex 3000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3000 м
Чехија, Protivín
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се