Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone од Австрија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.867 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Рото брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
16.242 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
19.333 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
култиватор Amazone cenius 3002 privatvk култиватор Amazone cenius 3002 privatvk култиватор Amazone cenius 3002 privatvk
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
18.112 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
култиватор Amazone CENIUS 3002 PRIVATVK култиватор Amazone CENIUS 3002 PRIVATVK култиватор Amazone CENIUS 3002 PRIVATVK
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
18.625 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
13.574 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
19.332 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.326 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се