Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

229 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Amazone CATROS+ 6001-2
1
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Walsrode
нови земјоделски валјак Amazone AW 15400 нови земјоделски валјак Amazone AW 15400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана Amazone Catros 5501-T диск брана Amazone Catros 5501-T диск брана Amazone Catros 5501-T
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Širvintos
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
48.990 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
реверзибилен плуг Amazone CAYROS XS 5-1050
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
реверзибилен плуг Amazone CAYROS XS 5-1050
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
реверзибилен плуг Amazone HEKTOR 7-1000 S
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.867 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
42.842 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.570 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2016 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros 6001
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
8.584 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
18.487 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се