Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година нов Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Vinnytsia
нови подривач Alpego KE 7- 300
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 03/2021 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Парипси
подривач Alpego AIO ІТАЛІЯ  5 лап
1
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.340 €
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Потребна сила на трактор 285 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Первомайськ
Контактирајте го продавачот
13.600 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 650 мм Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се