Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач Alpego SKAT K2-7-300
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
25.301 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, De-56642 Kruft
култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се