Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego од Европа

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач Alpego SKAT K2-7-300
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Рото брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.352 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
нови рото брана Alpego RE350 нови рото брана Alpego RE350
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белгија, Solaro
култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се