Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
19.650 €
Подривач
Длабочина на обработка 58 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.700 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
21.700 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 65 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Odesa
култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers култиватор Alpego divers
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
рото брана Alpego herse рото брана Alpego herse рото брана Alpego herse
3
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.600 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.91 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Solaro
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-33124 Aillas (33 - Gironde)
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се