Филтри -

Машини за обработка на почвата Akpil

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Akpil

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг Akpil 5 corps плуг Akpil 5 corps
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.174 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови реверзибилен плуг Akpil Mix Due 2+1
1
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 70 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
19.831 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
19.831 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
нови диск брана Akpil V-KA нови диск брана Akpil V-KA
2
Контактирајте го продавачот
14.830 € UZS 198.000.000 UZS
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се