Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrozet

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Agrozet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Agrozet 8M култиватор Agrozet 8M култиватор Agrozet 8M
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 1986 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
9.600 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Словачка, Veľké Raškovce
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
култиватор Agrozet 56-KON-600 N
1
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1980 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се