Филтри -

Машини за обработка на почвата Agroremmash

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Agroremmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.776 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 12 ха/час
Година 01/2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Zolotonosha
нови диск брана Agroremmash AGD-25 нови диск брана Agroremmash AGD-25 нови диск брана Agroremmash AGD-25
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 2.2 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Agroremmash АГД - 2,5
1
Контактирајте го продавачот
2.554 € UAH 106.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Novomoskovsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се