Филтри -

Машини за обработка на почвата Agropride од Украина

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

47 огласа: Машини за обработка на почвата Agropride од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3
3
Контактирајте го продавачот
3.537 € UAH 145.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350
3
Контактирајте го продавачот
7.756 € UAH 318.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
6.780 € UAH 278.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
5.463 € UAH 224.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
5.366 € UAH 220.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельтаплау коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
10.440 € UAH 428.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3 нови подривач Agropride Горинич 210/3
3
Контактирајте го продавачот
3.439 € UAH 141.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау
3
Контактирајте го продавачот
3.732 € UAH 153.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
7.073 € UAH 290.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350 нови подривач Agropride Горинич 350
3
Контактирајте го продавачот
7.854 € UAH 322.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ тандемний зубчастий
3
Контактирајте го продавачот
3.780 € UAH 155.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег нови подривач Agropride  Горинич 210/3 Дельтаплау коток полосовий агрег
3
Контактирајте го продавачот
2.354 € UAH 96.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти нови подривач Agropride Горинич 280 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий хвилясти
3
Контактирајте го продавачот
7.098 € UAH 291.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 420 Дельта НТ тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
10.510 € UAH 431.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride нови подривач Agropride нови подривач Agropride
3
Контактирајте го продавачот
4.049 € UAH 166.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
2.780 € UAH 114.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельтаплау коток тандемний дисковий зубчастий
3
Контактирајте го продавачот
4.000 € UAH 164.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується нови подривач Agropride Горинич 210/3 Дельтаплау коток тандемний шпоровий агрегатується
3
Контактирајте го продавачот
2.732 € UAH 112.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 280 Дельтаплау коток тандемний дисковий хвилястий
1
Контактирајте го продавачот
7.000 € UAH 287.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний дисковий зубчасти
3
Контактирајте го продавачот
8.402 € UAH 344.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
3.049 € UAH 125.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий нови подривач Agropride Горинич 350 Дельта НТ з крилом коток тандемний шпоровий
3
Контактирајте го продавачот
6.890 € UAH 282.500 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ
3
Контактирајте го продавачот
3.098 € UAH 127.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний нови подривач Agropride Горинич 210/4 Дельта НТ з крилом коток тандемний
3
Контактирајте го продавачот
3.854 € UAH 158.000 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, м.Кременчуг
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се